Neolife Yüz Temizleme Jeli

 

Gliserin ve vitamin E içeren özel formülü sayesinde ciltte derinlemesine bir temizleme saglar. Cildi kurutmadan temizler, ferahlatır ve rahatlamasına yardımcı olur. Yüz ve boyun bölgesine masaj yapılarak uygulanır ve bol su ile durulanır.

 

200ml

gallery/neolife yüz temizleme jeli
gallery/neolife canlandırıcı tonik

Neolife Canlandırıcı Yüz Toniği

 

Pantenol ve vitamin E içeren özel formülü sayesinde ciltte derinlemesine temizleme ve nemlilik saglar. Yüz temizleme jeli kullanıldıktan sonra açılan gözeneklerin sıkılasmasına yardımcıdır. Islatılmıs pamuk yardımıyla yüz ve boyun bölgesine uygulanarak kullanılır.

200ml

gallery/neolife makyaj temizleme köpüğü

Make Up Remover

Cleaning Gel

Tonic

''Güzelliğiniz için en doğru bilgiyi ve en yüksek teknolojiyi kullanıyoruz.''

Neolife Makyaj Temizleme Köpüğü

 

Etkili bir makyaj temizliği sağlar, yağ bazlı yoğun makyajı dahi 30sn. içinde temizler. Cildin dogal nem dengesini sağlar. İçerdigi D-panthenol sayesinde hücre yenilenme hızını artırarak cildi onarır. Makyajlı cilde bir miktar ürün uygulanır ve 30 sn, ye kadar beklenir ardından pamuk yardımı ile tek bir yöne doğru çekilerek bölge arındırılır.

 

150ml

gallery/neolife 1000ml yüz temizleme jeli
gallery/neolife 1000ml canlandırıcı yüz tonik

Yüz Temizleme Jeli 1000ml

Neolife Yüz Temizleme Jeli 1000ml, tüm cilt tiplerini temizler ve arındırır. PENTAVITIN® bitkilerden elde edilenlerin oranı% 100 doğal bir içerik, nem nemlendirici özelliğine sahiptir. AHA ile destelenen formülü ile ölü deriyi temizler, bu sayede yapılacak olan cilt bakımlarını (leke tedavisi, kırışıklık tedavisi vb.) Bulabilirsiniz.

Tonik

1000ml

Neolife Canlandırıcı Tonik 1000ml, bitkilerden elde edilen % 100 doğal PENTAVITIN® içeren formülü sayesinde, cildin görünümünü iyileştirir. Cilt gözeneklerinindeki yağı ve ölü deri kalıntılarını temizleyerek, akne oluşumuna engel olur. Gözenekleri sıkılaştırır ve cildi canlandırır. Yoğun bir nem kompleksi sağlar. Cilt bakım işlemleri öncesinde ve sonrasında yapılacak olan işlemler bütününe fayda sağlar.

gallery/labaratuvar 3