gallery/neolife beyazlatıcı kil maske
gallery/neolife akne kil maske
gallery/neolife kolajen kil maske

NEOLIFE Beyazlatıcı Kil Maske, Cilt yüzeyine hızlı bir şekilde nüfus ederek, içeriğindeki özel formülü sayesinde cildinizin bakımını yapar ve nemlendirir. Cildinizin parlak görünüm kazanmasını, cilt renginizin dengelenmesini ve lekelenmelerinizin giderilnesinde yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uygundur. Cildi nemlendirir ve uzun süreli yumuşaklık verir. İçeriğinde bulunan doğal aktifler, Hurma Yağı, Sodyum Hyaluranat ve Vitamin A.

NEOLIFE Akne Karşıtı Kil Maske, Cilt yüzeyine hızlı bir şekilde nüfus ederek, ciltteki ölü derinin nazik bir şeklide temizlenmesini, yağ ve kirden arınıp beslenmesine yardımcı olur. Gözenekleri açar. Sivilce oluşumunu önler ve lekelenmelerini giderir. İçeriğinde bulunan aktif amino asitler ile kırışıklık giderilmesinde ve cildin beslenmesinde yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve uzun süreli yumuşaklık verir. İçeriğinde bulunan doğal aktifler; Portakal Kabuğu Yağı, Limon Yağı, Sodyum Hyaluranat ve Vitamin A.

NEOLIFE Kolajen Kil Maske, Cilt yüzeyine hızlı bir şekilde nüfus eder, cildinizi nemlendirir, temizler ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Yaş ilerledikçe cilt esnekliğini kaybeder ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Kolajen cildin esnekliğini arttıran ve onarımını sağlayan bir proteindir. Hyaluronik asit ile geliştirilmiştir. Doğal aktifler Portakal Kabuğu Yağı, Limon Yağı, Kolajen, Sodyum Hyaluranat ve Vitamin A.

Kil; eski uygarlıklardan bugüne güzelleşmek için kullanılan doğal ve bilinen en etkili enstrümandır. Cildi sıkılaştıran, besleyen, derinlemesine temizleyen, aynı zamanda antiseptik özelliği bulunan bir yapıya sahiptir. Yatıştırıcı ve terapik etkisi kanıtlanmıştır.

Beyazlatıcı Kil Maskesi

Akne Karşıtı Kil Maskesi

Kolajen Kil Maskesi